Моят акаунт
Bg
Български
English

Автобуси Бургас - Одеса разписание на 15 окт.

09:00
14 окт.
Продължителност 14 ч. 59 мин.

Бургас

Bus stop "Burgas Plaza", Transportna boulevard

23:59
14 окт.

Одеса

Bus stop "Business centre Tokyo", Vodoprovidna street; house 1A

95 лв
09:00
14 окт.
Бургас
Bus stop "Burgas Plaza", Transportna boulevard
09:05
Поморие
09:14
Равда
09:18
Несебър
09:25
Слънчев бряг
10:05
Обзор
10:20
Бяла (област Русе)
10:30
Камчия
10:55
Варна
17:00
Reni checkpoint (Ukraine/Romania)
19:55
Рени
20:55
Измаил
23:59
14 окт.
Одеса
Bus stop "Business centre Tokyo", Vodoprovidna street; house 1A
  • Автобус
  • Мерседес спринтер
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.individual_lighting
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

4.15 на база 8 отзиви

Популярни пътувания
Намаления до 70% на автобусни пътувания

Закрити разпродажби за абонати и идеи
за бюджетни пътешествия