Моят акаунт
Bg
Български
English

Билети за автобусКиев – Кременчуг

Разписание на автобусите Киев — Кременчуг на 25 фев.

10:45
23 фев.
Продължителност 05 ч. 30 мин.

Киев

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32

16:15
23 фев.

Кременчуг

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

15 BGN
10:45
23 фев.
Киев
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32
16:15
23 фев.
Кременчуг
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • Автобус
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

4.15 на база 6 отзиви

11:00
23 фев.
Продължителност 05 ч. 15 мин.

Киев

Bus station Central, metro Demeyevska; prospekt Nauky; house 1/2

16:15
23 фев.

Кременчуг

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

17 BGN
11:00
23 фев.
Киев
Bus station Central, metro Demeyevska; prospekt Nauky; house 1/2
16:15
23 фев.
Кременчуг
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

4.15 на база 104 отзиви

12:35
23 фев.
Продължителност 05 ч. 25 мин.

Киев

Bus station "Vydubychi", metro Vydubychi; Naberezhno-Pecherska road; house 10

18:00
23 фев.

Кременчуг

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

19 BGN
12:35
23 фев.
Киев
Bus station "Vydubychi", metro Vydubychi; Naberezhno-Pecherska road; house 10
13:05
Boryspil (airport)
13:55
Pereiaslav-Khmelnytskyi
14:50
Zolotonosha
15:20
Черкаси
18:00
23 фев.
Кременчуг
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • Автобус
  • BOVA
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

4.15 на база 5 отзиви

17:30
23 фев.
Продължителност 07 ч. 05 мин.

Киев

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32

00:35
24 фев.

Кременчуг

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

15 BGN
17:30
23 фев.
Киев
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32
18:00
Киев
18:30
Киев
18:40
Boryspil (airport)
19:10
Бориспол
20:10
Pereiaslav-Khmelnytskyi
21:15
Zolotonosha
21:55
Черкаси
23:00
Chyhyryn
00:00
Светловодск
00:35
24 фев.
Кременчуг
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • Автобус
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

За съжаление, не можем да оценим това пътуване, тъй като не събрахме достатъчно отзиви от пътниците. Споделете своето мнение след пътуването

18:35
23 фев.
Продължителност 06 ч. 00 мин.

Киев

Bus stop "metro Kharkivska", Bazhana avenue

00:35
24 фев.

Кременчуг

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

15 BGN
18:35
23 фев.
Киев
Bus stop "metro Kharkivska", Bazhana avenue
18:40
Boryspil (airport)
19:10
Бориспол
20:10
Pereiaslav-Khmelnytskyi
21:15
Zolotonosha
21:55
Черкаси
23:00
Chyhyryn
00:00
Светловодск
00:35
24 фев.
Кременчуг
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • Автобус
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

За съжаление, не можем да оценим това пътуване, тъй като не събрахме достатъчно отзиви от пътниците. Споделете своето мнение след пътуването

21:55
23 фев.
Продължителност 05 ч. 00 мин.

Киев

Bus station Central, metro Demeyevska; prospekt Nauky; house 1/2

02:55
24 фев.

Кременчуг

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

17 BGN
21:55
23 фев.
Киев
Bus station Central, metro Demeyevska; prospekt Nauky; house 1/2
02:55
24 фев.
Кременчуг
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

3.95 на база 55 отзиви

Популярни пътувания

Намаления до 70% на автобусни пътувания

Закрити разпродажби за абонати и идеи
за бюджетни пътешествия