Моят акаунт
Bg
Български
English

Билети за автобусРусе – Плевен

Разписание на автобусите Русе — Плевен на 18 фев.

14:00
17 фев.
Продължителност 02 ч. 35 мин.

Русе

Централна Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

16:35
17 фев.

Плевен

Автогара, пл. "Иван Мендиликов"

13 BGN
14:00
17 фев.
Русе
Централна Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
16:35
17 фев.
Плевен
Автогара, пл. "Иван Мендиликов"
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 фев.
Продължителност 02 ч. 30 мин.

Русе

Централна Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

19:00
17 фев.

Плевен

Автогара, пл. "Иван Мендиликов"

13 BGN
16:30
17 фев.
Русе
Централна Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
19:00
17 фев.
Плевен
Автогара, пл. "Иван Мендиликов"
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Популярни пътувания

Намаления до 70% на автобусни пътувания

Закрити разпродажби за абонати и идеи
за бюджетни пътешествия