Моят акаунт
Bg
Български
English

Билети за автобусСлънчев бряг – Киев

Разписание на автобусите Слънчев бряг — Киев на 25 фев.

14:00
10 юни
Продължителност 27 ч. 00 мин.

Слънчев бряг

Автогара, бул. "Несебър"

17:00
11 юни

Киев

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32

59 BGN
14:00
10 юни
Слънчев бряг
Автогара, бул. "Несебър"
14:10
Свети Влас
14:35
Обзор
15:35
Варна
15:55
Св. Константин и Елена
16:15
Златни пясъци
16:25
Кранево
16:35
Албена
16:45
Балчик
07:00
Siret checkpoint Romania Ukraine
08:55
Черновци
09:55
Каменец Подолски
10:55
Хмелницки
12:25
Виница
14:55
Житомир
17:00
11 юни
Киев
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32
  • Автобус
  • Setra
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

3.15 на база 51 отзиви

14:00
10 юни
Продължителност 29 ч. 00 мин.

Слънчев бряг

Автогара, бул. "Несебър"

19:00
11 юни

Киев

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32

59 BGN
14:00
10 юни
Слънчев бряг
Автогара, бул. "Несебър"
14:10
Свети Влас
14:35
Обзор
15:35
Варна
15:55
Св. Константин и Елена
16:15
Златни пясъци
16:25
Кранево
16:35
Албена
16:45
Балчик
07:00
Siret checkpoint Romania Ukraine
09:00
Измаил
12:00
Одеса
15:30
Уман
16:30
Zhashkiv
17:30
Била Церква
19:00
11 юни
Киев
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliury street 32
  • Автобус
  • Setra
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Оценка
  • Пунктуалност
  • Техническо състояние
  • Чистота и обща поддръжка на автобуса
  • Вежливост на екипажа на автобуса

3.15 на база 51 отзиви

Популярни пътувания

Намаления до 70% на автобусни пътувания

Закрити разпродажби за абонати и идеи
за бюджетни пътешествия