Моят акаунт
Bg
Български
English

Автобуси София - Пловдив разписание на 15 окт.

07:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 00 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

09:00
15 окт.

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

13 лв
07:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
09:00
15 окт.
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

09:20
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
07:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
09:20
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

10:20
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
08:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
10:20
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11:20
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
09:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
11:20
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

12:20
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
10:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
12:20
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 05 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

13:05
15 окт.

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

13 лв
11:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
13:05
15 окт.
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

13:20
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
11:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
13:20
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

13:50
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
11:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
13:50
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

14:20
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
12:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
14:20
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
15 окт.
Продължителност 02 ч. 20 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

14:50
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
12:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
14:50
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
15 окт.
Продължителност 02 ч. 13 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

18:43
15 окт.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 лв
16:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
18:43
15 окт.
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 окт.
Продължителност 02 ч. 00 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

19:00
15 окт.

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

13 лв
17:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
19:00
15 окт.
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
15 окт.
Продължителност 02 ч. 00 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

22:30
15 окт.

Пловдив

Автогара "Пловдив-Юг", бул. "Христо Ботев" 7

14 лв
20:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
22:30
15 окт.
Пловдив
Автогара "Пловдив-Юг", бул. "Христо Ботев" 7
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Популярни пътувания
Намаления до 70% на автобусни пътувания

Закрити разпродажби за абонати и идеи
за бюджетни пътешествия