Моят акаунт
Bg
Български
English

Автобуси София - Русе разписание на 15 окт.

06:30
15 окт.
Продължителност 05 ч. 00 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11:30
15 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

24 лв
06:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
11:30
15 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
15 окт.
Продължителност 05 ч. 00 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

13:00
15 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

24 лв
08:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
13:00
15 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
15 окт.
Продължителност 04 ч. 50 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

15:20
15 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

24 лв
10:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
15:20
15 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
15 окт.
Продължителност 04 ч. 45 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

19:15
15 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

24 лв
14:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
19:15
15 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 окт.
Продължителност 04 ч. 30 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

20:00
15 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

23 лв
15:30
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
20:00
15 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
15 окт.
Продължителност 04 ч. 42 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

20:42
15 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

24 лв
16:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
20:42
15 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 окт.
Продължителност 05 ч. 10 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

00:10
16 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

24 лв
19:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
00:10
16 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 окт.
Продължителност 04 ч. 45 мин.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

02:45
16 окт.

Русе

Автогара, бул. "Цар Освободител" 156

24 лв
22:00
15 окт.
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
02:45
16 окт.
Русе
Автогара, бул. "Цар Освободител" 156
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.title
  • Планирано пътуване
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: bg.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Популярни пътувания
До Русе
Намаления до 70% на автобусни пътувания

Закрити разпродажби за абонати и идеи
за бюджетни пътешествия