My account
Eng
Български
English

Bus schedule Plovdiv - Sofia on 22 Nov

11:20
22 Nov
Duration 01 h 50 min.

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

13:10
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

14 BGN
11:20
22 Nov
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
13:10
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

15:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
13:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
15:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

16:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
14:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
16:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

17:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
15:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
17:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

18:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
16:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
18:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

19:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
17:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
19:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

20:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
18:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
20:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
22 Nov
Duration 01 h 50 min.

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

20:30
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

14 BGN
18:40
22 Nov
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
20:30
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

21:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
19:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
21:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
22 Nov
Duration 02 h 20 min.

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

22:20
22 Nov

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11 BGN
20:00
22 Nov
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
22:20
22 Nov
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popular trips
To Sofia
From Sofia
Discounts up to 70% on bus trips

Sign up for the newsletter to get discounts
and to read about cheap travelling