Dashboard
Eng
Български
English

Bus schedule Sofia - Burgas on 24 Aug

07:00
23 Aug
Duration 06 h 25 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

13:25
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
07:00
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
13:25
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
23 Aug
Duration 05 h 35 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

13:35
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
08:00
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
13:35
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
23 Aug
Duration 05 h 47 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

14:17
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

26 BGN
08:30
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
14:17
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
23 Aug
Duration 05 h 45 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

15:45
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
10:00
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
15:45
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
23 Aug
Duration 06 h 15 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

17:15
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
11:00
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
17:15
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
23 Aug
Duration 05 h 55 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

18:55
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
13:00
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
18:55
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
23 Aug
Duration 05 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

20:20
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

22 BGN
15:00
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
20:20
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
23 Aug
Duration 05 h 15 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

20:45
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
15:30
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
20:45
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
23 Aug
Duration 05 h 30 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

22:30
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
17:00
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
22:30
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
23 Aug
Duration 06 h 59 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

23:29
23 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

22 BGN
16:30
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
23:29
23 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
23 Aug
Duration 05 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

00:50
24 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

22 BGN
19:30
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
00:50
24 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 Aug
Duration 06 h 00 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

02:30
24 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
20:30
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
02:30
24 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
23 Aug
Duration 05 h 47 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

04:17
24 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

26 BGN
22:30
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
04:17
24 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
23 Aug
Duration 06 h 00 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

05:45
24 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
23:45
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
05:45
24 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
23 Aug
Duration 06 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100

05:50
24 Aug

Бургас

Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1

27 BGN
23:30
23 Aug
София
Централна автогара, бул. „Княгиня Мария Луиза“ 100
05:50
24 Aug
Бургас
Автогара Юг, пл. „Царица Йоанна“ 1
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popular trips
From Sofia
Discounts up to 70% on bus trips

Sign up for the newsletter to get discounts
and to read about cheap travelling