My account
Eng
Български
English

Bus schedule Sofia - Plovdiv on 15 Oct

07:00
15 Oct
Duration 02 h 00 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

09:00
15 Oct

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

13 BGN
07:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
09:00
15 Oct
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

09:20
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
07:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
09:20
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

10:20
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
08:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
10:20
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

11:20
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
09:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
11:20
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

12:20
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
10:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
12:20
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 Oct
Duration 02 h 05 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

13:05
15 Oct

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

13 BGN
11:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
13:05
15 Oct
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

13:20
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
11:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
13:20
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

13:50
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
11:30
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
13:50
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

14:20
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
12:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
14:20
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
15 Oct
Duration 02 h 20 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

14:50
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
12:30
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
14:50
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
15 Oct
Duration 02 h 13 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

18:43
15 Oct

Пловдив

Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46

10 BGN
16:30
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
18:43
15 Oct
Пловдив
Централна железопътна гара, бул. "Христо Ботев" 46
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 Oct
Duration 02 h 00 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

19:00
15 Oct

Пловдив

Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2

13 BGN
17:00
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
19:00
15 Oct
Пловдив
Автогара "Север", ул. "Димитър Стамболов" 2
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
15 Oct
Duration 02 h 00 min.

София

Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100

22:30
15 Oct

Пловдив

Автогара "Пловдив-Юг", бул. "Христо Ботев" 7

14 BGN
20:30
15 Oct
София
Централна автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза" 100
22:30
15 Oct
Пловдив
Автогара "Пловдив-Юг", бул. "Христо Ботев" 7
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.title
  • Scheduled trip
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: en.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popular trips
From Sofia
To Sofia
Discounts up to 70% on bus trips

Sign up for the newsletter to get discounts
and to read about cheap travelling